O nas

Home / O nas

Gabinet stomatologiczny Dental House został założony z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących najwyższej jakości usług i miłej atmosfery. Nasz gabinet posiada dostęp do najnowocześniejszych technologii, który to w połączeniu z dużym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami naszych lekarzy, daje nieograniczone możliwości w diagnozie i leczeniu stomatologicznym naszych Pacjentów.

Lekarze Dental House to najwybitniejsi specjaliści w swojej branży, z wieloletnim stażem zawodowym, którzy pracy oddają się bez reszty. Ponadto, stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach stomatologicznych.
 
Dr Edyta Gasperowicz jest absolwentką wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku, który to ukończyła w 1994 roku. W 1996-97 roku była asystentką w katedrze Stomatologii Dziecięcej AMG. Od 1997 roku związana z gabinetem stomatologicznym na Żwirki i Wigury 2, współpracującym z Laboratorium Protetycznym Dental Lab.
Dr Gasperowicz posiada specjalizację pierwszego stopnia w zakresie stomatologii ogólnej.
Od kilkunastu lat, prawie od początku założenia, jest członkiem PASE, Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, która jest filią IFED (International Federation of Esthetic Dentistry).
 
 
 
 
img_7084-1Asystentki:
 
Roksolana Romanyuk ukończyła szkołę dla pielęgniarek, asystentek i higienistek.

Dental House
ul. Żwirki i Wigury 2
80-463 Gdańsk
woj. pomorskie
NIP: 5831066352

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
NorwayEnglishPoland